Ubytování online

Nabídka ubytování na tomto webu

K letence vám nabízíme i ubytování v zahraničí. Pomocí rezervačního formuláře výše budete přesměrování na stránky Booking.com, což je přední světový online prodejce ubytování v zahraničí. V nabídce naleznete tisíce hotelů po celém světě od luxusnějších až po ty levnější.

V rámci možnosti rezervace online ubytování dále uvítáte řadu doplňkových služeb - například interaktivní mapy vámi vybraných destinací, možnost vyhledávání nejen podle měst, ale i podle lokalit daných měst. Dále můžete vyhledávat dle vašich preferencí týkajících se typu ubytování, vybavení hotelu a podobně. U každého hotelu najdete kromě podrobných informací o vybavení i dostatek fotografií, tak aby se vám vybíralo co nejlépe.

Platba za ubytování v zahraničí probíhá online platební kartou - vzhledem k pozici poskytovatele Booking.com na trhu ubytování v zahraničí se není čeho obávat, platba je spolehlivá.

Peníze vám budou odečteny z účtu až po nástupu do hotelu, potrvzovací poukaz, který vám přijde po rezervaci emailem tedy uschovejte a vezměte jej s sebou na vaši cestu.

Věříme, že budete s naší nabídkou ubytování v zahraničí spokojeni.

V oblasti prodeje cestovních služeb také doporučujeme Letenky last minute a Ubytování v zahraničíProdej letenek


Letecké společnosti


Další služby


Doporučujeme


NetLetenky.com
    (Online rezervační systém letenek z nejširší nabídky - rezervujte z pohodlí domova!)

Partneři