Prodej letenek online

Oblíbené letenkové destinace

Na této stránce najdete několik tipů na letenkové destinace, které jsou z nejpopulárnějších, zejména díky dobré dostupnosti spojení.

Přímé spoje z České republiky

Z pražského letiště Ruzyně se přímým spojem dostanete do desítek destinací, například:

Evropa – Amsterdam, Atény, Basilej, Barcelona, Benátky, Bergen, Berlín, Bělehrad, Birmingham, Boloňa, Bratislava, Bristol, Brusel, Budapešť, Bukurešť, Curych, Dublin, Düsseldorf, Edinburgh, Franfurt, Göteborg, Hamburg, Hannover, Helsinky, Heraklion, Ibiza, Istanbul, Kišiněv, Kolín n. Rýnem, Košice, Krakov, Kyjev, Larnaka, Leeds, Lisabon, Liverpool, Londýn, Lublaň, Lucemburk, Lyon, Madrid, Malaga, Malta, Manchester, Marseille, Miláno, Minsk, Mnichov, Oděsa, Oslo, Paříž, Riga, Řím, Skopje, Sofie, Soluň, Split, Stockholm, Stuttgart, Štrasburk, Talinn, Tbillisi, Valencie, Varšava, Vídeň, Záhřeb, Ženeva, Žilina

Asie – Almaty, Bejrút, Damašek, Dubaj, Jekatěrinburk, Jerevan, Kaliningrad, Kuvajt, Moskva, Novosibirsk, Petrohrad, Soul, Samara, Rostov

Amerika – New York, Toronto

Afrika - Káhira

Klasické linkové spoje

Pokud máme doporučovat nejoblíbenější spoje z ČR, bude jich desítky. Nabídka linkových spojů je velká, do České republiky míří lety desítek leteckých firem. Mezi nejpopulárnější patří:

  • Evropa - prakticky všechna hlavní města západoevropských zemí v čele s Londýnem a Paříží.
  • Zámoří - USA - po zrušení vízové povinnosti do USA se otevírá desítky možností jak letět do Ameriky, hlavním trhákem je New York.
  • Zámoří - Asie - populární jsou jak Thajsko, Čína, Vietnam a další místa jihovýchodní Asie, tak Austrálie, Nový Zéland a Japonsko a v neposlední řadě i Rusko.

Nízkonákladové spoje

Zde vládne Velká Británie, do které z Čech (Praha i Brno) míří řada spojů do Londýna i dalších měst na ostrovech (Edinburgh, Manchester, Birmingham a další, anebo irský Dublin)

Nízkonákladovky létají také na jih - města v Itálii, Španělsku a další.

Chartery

Zde populární destinace kopírují popularitu zájezdů. Vládne tedy například Egypt, Řecko a Turecko (v létě), případně Tunisko, Bulharsko a dále i některé vzdálenější destinace (například Kanárské ostrovy).

Provozované další projekty

V oblasti prodeje cestovních služeb také doporučujeme Letenky last minute, Ubytování v zahraničí, NewYorkonline.cz, Zájezdy do Norska, Island-info.cz.Prodej letenek


Letecké společnosti


Další služby


Doporučujeme


NetLetenky.com
    (Online rezervační systém letenek z nejširší nabídky - rezervujte z pohodlí domova!)

Partneři